ייעוץ וליווי כלכלי

טיפול כולל ייחודי ואפקטיבי

שיטת העבודה פותחה בהתאם לתובנות הנובעות מניסיון רב שנים בבתי משפט ומניהול מאבקים ממושכים וכואבים בין צדדים שלרוב משויכים לאותה משפחה. השיטה ייחודית ומכילה רבדים הנוספים על העקרונות המוכרים.

השירות שלנו כולל

ניהול המקרה - מה עושים? במקום להתרוצץ, להתבלבל, לכעוס, לפעול בצורה לא הולמת- את התיק שלך תנהל יפית ואנשי צוות. היא תבחן את מגוון הבעיות והצרכים ותנהל את התקשורת בינכם לגורמים השונים מטעמה.

ליווי תמיכה וסיוע אישי פרטני - ליחיד בניהול משבר 

ליווי תמיכה וסיוע לצדדים יחד 

  • פגישה והכרות 

במצב שבו אדם מצוי במצב של קושי וקונפליקט מורכב, הניסיונות לתקשורת אינם תמיד פשוטים וקלים. אנו תומכים ברתימת כל הצדדים לפגישה תחילה, מבצעים התיאומים הנדרשים של כל הנוגעים בדבר.

אפשרויות הפגישה: במשרדינו, בשיחת ווידאו ואף נוכל להגיע אליכם (כרוך בתשלום נוסף)

  • חקר המקרה

משבר הוא בדרך כלל מורכב, נלמד לעומק את המקרה שלך, נבחן אפשרויות, נבדוק מכלול הזכויות והחובות הן המשפטיות  הן הכלכליות של המשתתפים, נגדיר מטרות עד לבניית תוכנית ברורה מכוונת בהתנהלות נכונה בכדי להתמודד ולהשתקם במינימום מחיר כלכלי ורגשי. במידת הצורך נמליץ לסיוע רגשי למתמודדים ולבני משפחתם. 
נשתף אתכם ונחליט יחד מה הכי מומלץ לכם נכון לעכשיו. במקום להתרוצץ בסערת רגשות בין משרדים שונים , נפרק ונקליל את המורכבות, נסייע לכם ונהיה אתכם לאורך כל התהליך.

  • תפעול תכנית העבודה

בכל אחד משלבי ההתקדמות, נפרוש את הנתיבים והאפשרויות להמשך ניהול המשבר האישי באופן המועיל והחכם ביותר 

  • תובנות

בכל שלב, יש תובנות הנובעות מרצונכם האישי והמציאות הכללית . בכל שלב תובנות אילו יונגשו אליכם, עם הסברים והמלצות, יעודדו אתכם לחשוב ולשקול מבין כל האפשרויות, למצוא את הכח בתוככם לפעול בדרך הראויה והמועילה ביותר עבורכם ועבור אהוביכם מבלי להיגרר למאבקים מיותרים ונזקים מיותרים.
בנוסף, זמן הוא מרכיב חשוב להבשלה לקראת החלטות מהותיות ושקולות. הענקת זמן ובחינה מחודשת בכל שלב לקראת המעבר לשלב הבא ביחד ולחוד.

בנוסף, אנו מעניקים שירות גישור בשיטה ייחודית  לצדדים יחד , ביחד ולחוד הכוללת רבדים נוספים על עקרונות הגישור המוכרים באמצעות צוות ייחודי וזמין עד לסיום המחלוקות בהסכמה. 

תהליך העבודה לצדדים יחד כולל:​​

  • תכנון נכון מוביל לביצוע טוב יותר : בטרום נישואין או טרום הורות אנו מציעים תכנון זוגיות, הורות, במסגרת הסכם טרום נישואין או חיים משותפים 

  • ייסוד תקנון למערכת חדשה או קיימת בין ההורים לגיבוש תוכנית הורית יחד או לחוד

  • החלטתם להתגרש : הסדרת כל הנובע מהגירושין באמצעות הסכם גירושין, וממון, מתן תוקף.

  • שילוב מומחים וגורמי טיפול מתאימים 

  • אם יש הסכמות בכתב או בעל פה, ויש להכין מהם הסכם באמצעות עו"ד ולטפל בבירוקרטיה האישורים הנדרשים 

 אנו מאמינים שכל נושא ניתן לגישור ולנו הכלים, הניסיון והידע לסייע לכם להגיע להסכמות בהתאם למקרה ייחודי שלכם.

השירות ניתן באופן שעתי או כתוכנית ליווי מלאה לפי שלבים.

נעים להכיר, נא להשאיר פרטים

ניתן להשאיר פרטים או להתקשר לטלפון 0544238382