jeremy-bishop-EwKXn5CapA4-unsplash.jpg

צרו איתי קשר:

forsite1.png

גשר לגירושין

ניצחון אמיתי

בסכסוך משפחתי

שיטה ייחודית ואפקטיבית,

המשלבת ליווי משפטי לניצחון אישי ומשפחתי 

יפית אוליאל, עו"ד מומחית בניהול וליווי משא ומתן מנצח להשגת מטרות גירושין מוצלחים ומומחית להליכי יישוב סכסוך בבתי המשפט ובבתי הדין

aleksandr-barsukov-lN1fPT9J6DA-unsplash.png

רוצה לנצח? ככה עושים את זה:

תיק גירושין שמתנהל כמלחמה אכזרית בבית המשפט או ברבנות יכול אולי להסתיים בניצחון מזהיר רגעי עבור אחד הצדדים, אך הוא למעשה מתכון לשנים ארוכות של מריבות, מחלוקות וסבל בין בני הזוג המתגרשים, ובעיקר עבור ילדיהם.

עד היום רכשתי נסיון רב ביצירה ומימוש של אסטרטגיות משפטיות שהוכיחו את עצמן פעם אחר פעם באולם בית המשפט ובבתי הדין. לרוב הן היוו נצחון מתוק רגעי עבור לקוחותיי, אך עיי החורבות שהותירו בקרב הצד השני ובקרב הילדים המשותפים, לא הותירו בי ספק ברבות השנים - הגבורה האמיתית היא להימנע מהליכים מיותרים.
מריבות ומלחמות בהליכי הגירושין ולאחריהם, מותירות צלקות עמוקות ומשקעים בנפשם של המתדיינים ושל הילדים.
אין באמת מנצחים במאבקים משפטיים בין הורים.

chessman-is-changed-shadow-crown_1150-19664.png
jeremy-bishop-EwKXn5CapA4-unsplash.jpg

הפער העצום בין ניהול הליכים משפטיים לבין לקיחת יוזמה

ניהול מלחמה בבימ"ש תעלה לכם פי 18, ותיארך פי 5 בממוצע, מאשר פתרון הסכסוך באמצעות גשר לגירושין:

1 (12).png

גשר לגירושין

משך ההליכים

3-12 חודשים***

עלות לשני הצדדים

5-50
אלף ש"ח

בית המשפט / רבנות

36 חודשים*

משך ההליכים

עלות לשני הצדדים

100-800 אלף ש"ח**

*     בממוצע. לאחריהם יש אפשרויות לערעור.
**   מתוך בדיקות שביצעתי מול מספר עורכי דין פעילים לדיני משפחה. הבדיקה כללה את סך העלות לטיפול 
       המשפטי בלבד, לזוג  ממעמד הביניים, עם שני ילדים, שמרוויחים משכורות ממוצעות במשק, ובעלי דירה עם משכנתא.
*** לאחר אישור ההסכם הוא המקבל תוקף של פסק דין ללא אפשרות לערעור.

עליי

yafit2a.png

נעים להכיר,
שמי יפית אוליאל, בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון בממשל ודיפלומטיה, בעלת רישיון עריכת דין מאז שנת 2005 , מומחית לדיני המשפחה , מגשרת מוסמכת בכללי ובגירושין על ידי המוסד הארצי לגישור מטעם לשכת עו"ד ועוסקת באימון אישי , ניהולי -  ארגוני - עסקי ליזמים/ות  ומנהלים/ות לפני גירושין במהלכיהם ולאחריהם. 

לאחר מעל 15 שנה בהן ליוויתי צדדים במאבקים משפטיים כנגד בן או בת זוגם כעורכת דין לענייני משפחה, חוויתי את עוצמות הקונפליקט , את השלכותיו והבנתי את גודל האחריות שאנו נושאים בה. למדתי שעצם קיום מאבק בין הורים מהווה נזק ישיר לילדיהם ומהווה אירוע טראומתי שקשה להתקדם ממנו.


בנוסף, גידול בהיקף הגירושין והרחבת המודל המשפחתי בישראל נוצר הצורך ההכרחי לשנות את האופן שבו נתמודד עם משבר ו/או בבריאת העתיד הרצוי לנו. זאת באמצעות קביעת מערכת הסכמות שתהווה הבסיס למשפחה ובכך נתפתח נצמח ונשפיע את השפעתנו החיובית על ילדינו , גם באופן ההתמודדות עם משבר וסכסוך.

לכן הגישה הנכונה היא לפעול ולמצות את כל האפשרויות בטרם היזקקות להכרעות בערכאות שתמיד פתוחות בפנינו.


אתן המלצותיי מתוקף ניסיוני המשולש בתחום: כעו"ד לטיגטורית וכמגשרת בתחום דיני המשפחה מעל 15 שנה; כמאמנת לניהול כלכלי ויצירת המציאות ליחידים וזוגות בטרם תהליכי גירושין/הפרידה  ולאחריהם ו- כמי שעברה הכל בעצמה. 

 
jeremy-bishop-EwKXn5CapA4-unsplash.jpg
apos.png

לקוחות מספרים

ליפית אוליאל היקרה מלאך בדמות אישה 
מהרגע הראשון שהגעתי לפגישת ייעוץ הבנתי שאני בידיים הנכונות עטפת אותנו כאחד מהמשפחה היית אוזן קשבת בכל רגע נתון ונלחמת כאילו היה זהו בנך והתוצאות דיברו בעד עצמן 
לאחר מלחמה עיקשת שלך גם שלפעמים הרמתי ידיים דאגת לתת הרגשה שאוטוטו הכל נגמר היושר הסבלנות האיכפתיות והכי חשוב המקצועיות היו נר לרגלייך אז תודה לך על כל המלחמה ועל התוצאה שהניבה פירות למרות שכולם אמרו אין לי סיכוי את האמנת ובדרך המקצועית שלך ועם האמונה שלך. השגת את המטרה והבאת לי את הילד לחזקתי 
אז מלאך יקרה שלנו מודים לך ואוהבים אותך
אבי והראל 💓🙏

יפית אור יקר,

מכל בני האדם שפגשתי עד היום, ובעיקר מכל האנשים שביקשתי עזרה מהם; נותני שירות, יועצים, חברים וקרובי משפחה, את האדם היחיד שפגשתי שהיה מסוגל לראות בצורה נקיה את טובתו ורצונו של האחר ולסייע לו באיכפתיות כל כך גדולה עד כדי שהרגשתי שאת מסייעת לי כאילו מדובר בך עצמך.

כך, מבין 6 עורכי דין שעברתי כדי לטפל בתיק שלי, איתם חוויתי אכזבות חוזרות ונשנות, את היחידה שהיתה שם ב-100% מעורבות, עניין ואיכפתיות, מה ששינה עבורי לחלוטין את התמונה.

בזכות הכלים שנתת לי, שהם הרבה מעבר לעיסוק המשפטי, צמחתי כל כך. תודה מעומק הלב, ניצן פלס

ליפית...

שיחת טלפון אחת שינתה חיים שלמים. חיפשתי עו"ד ,שהיתי  בסוף שבוע במלון קיסר בים המלח  להירגע מכל ההפחדות והלחץ ששלח הגרוש שלי . התקשרתי לכמה אנשים וקיבלתי 2 מספרי טלפון של עו"ד לענייני משפחה השיחה הראשונה לא מצאה חן בעיניי,רציתי מישהי עם אש... בעיניים שמתחילה את השיחה הכול אפשרי..., כשאני חושבת על זה בקושי נתתי לה לדבר (" היי יפית שמי סמדר  את מטפלת בתחום גירושין ומשפחה יש לי בעיה. יפית: כן על מה מדובר..?

סמדר: זה לא לטלפון אני  אגיע אליך ונדבר על הכול. תחכי לי סבבה... יפית: מממ אוקי ניפגש ביום ראשון.)

יום ראשון: נכנסתי למשרד יפית חיכתה לי, ראיתי בחורה צעירה רזונת וחייכנית וזיהיתי את האור בעיניה , התחלתי ישר עם התיק והבעיות בו לא עברו 3 שניות ויפית "שירשרה" את התהליך אותו נעבור ואת פתרונותיו פשוט מדהים ... ביחד היינו צוות מנצח פשוט ככה.

יפית היא עובדת נשמה כולה אנרגיה. כשהיא מנתחת מצב היא מיישמת את התהליכים שלו וזה כל היופי היא מכילה אותי ועוד הרבה אנשים, פשוט יודעת את העבודה. היופי בייצוגים שלה זה ההומור ואלגנטיות בו היא מציגה את התיק ממש תענוג לשמוע.

אנו חברות ועוקבות אחת אחר השנייה בהתפתחות שלנו. השיחה שלי עם יפית היא על הכשרונות המדהימים שלה שהאנרגייה והרוחניות שבה באים לידי ביטוי. בעצם היותה עו"ד מבריקה ,ציירת מושלמת ואישה רוחנית מלאת נתינה.

אוהבת אותך יקירה על היותך את. אני סמדר (שיר) הירש (כוכבי)  מאמתת כל מילה ומילה שנכתבה פה ומוכנה לפרגן ליפית אוליאל בכל זמן נתון.

יפית, כשמך כך התהליך האישי שלי איתך...
תודה היא מילה ״פיצפונת״ לעומת הארגז כלים שאיתו יצאתי ממך לדרכי💪👌
בלויי יחס אישי, מקצועי, אנושי וריגשי... תמיד ידעת להחליף את הכובע שייצג אותך!!!
תמיד שהגעתי ליעוץ/פגישה זה הפך ליום הכייי מעצים שיכולתי לבקש מלא באנרגיות טובות ומכוונות

ממליצה בחום ומלא באהבה  ❤❤❤❤❤

עו"ד יפית אוליאל היקרה,

רוצה אני להורות לך ולהביע מילות הערכה על תשומת הלב האישית והחמה, על התחשבות בכל פרט, על המעקב והטיפול,

על המסירות בה טיפלת בי כל העת, עם היחס האישי וסבלנות האין קץ. לא חסכת במאמץ הראוי למחמאה

תודה! מוקירה לך ומעריכה,

יוכבד אילן

יפית יקרה,
רציתי לומר לך תודה ענקית על הדרך בה טיפלת בתיק שלי.

הגעתי אליך מבולבלת וחסרת ביטחון עשית לי סדר משמעותי ודאגת להוביל אותי בתהליך, דבר אשר משפיע על כלל החיים!
תודה לך על מקצועיות, מסירות והובלה משמעותית !

מאיה שריקי מונטיליו

עו"ד יפית היא אישה מקצועית, חכמה, חרוצה, יסודית, בקיאה בתחומה, ראש גדול, מייצגת בגאווה ובאופן יוצא דופן את לקוחותיה ומעל לכל אנושית וקשובה לצרכי הלקוחות, מלווה את לקוחותיה ברמה האישית ומרוממת את רוחם בתקופה קשה של הליך משפטי מורכב ורגיש. זכיתי שהפקדתי בידיה הנאמנות את ענייני ויודעת שהיא האדם המתאים בתחומה, יודעת להוציא את האמת לאור ולהביא אל מפתן בית המשפט את צדקת לקוחותיה. עו"ד יפית עבורי היא סמל לנשיות חזקה, מקצועית ומעוררת גאווה בעולם המשפט.

מלאו את הטופס לקביעת שיחת ייעוץ ללא עלות:

או צרו קשר באחת הדרכים הבאות:

דרכים ליצירת קשר: